KAŽDÝ DEN  NOVÉ ZBOŽÍ
nyní také i pro "ČeskoSlovenské" obchodníky

Každý den NOVÉ ZBOŽÍ a SPECIÁLNÍ AKCE

Podporujeme veškeré rychlé online platby pomocí bezpečné platební brány

V Luxury Fashion Outlet platíte bezpečně online


Úvod » MASTER SETY » GAS eXtra (podzim/zima)


        

GAS eXtra (podzim/zima)

Velkoobchod Gas

 

Číslo produktu: 10MPGASeX2301

Detail produktu

10 ks MIX dámské luxusní oblečení módní značka GAS obohacený o prémiový kabát nebo bundu. Oficiální online velkoobchod značková luxusní originální móda, kabelky a módní doplňky LuxuryFashionOutlet.eu, vám k vašemu nákupu za velkoobchodní ceny, doporučuje prémiovou italskou módní značku GAS ve výhodném setu, velkoobchodní balení mix 10 ks dámské oblečení GAS kolekce PODZIM/ZIMA za jednu cenu.

  • WHOLESALE BOX GAS obsahuje: 10 ks MIX v předem definovaném poměru:

- 2-4x trička / halenky / košile
- 2-4x mikiny / svetry / svetříky
- 2-4x kalhoty / jeans / legíny
- 1-2x zimní bunda / kabát / bunda
- 0-1x doplněk (šála, čepice, peněženka...) vše originál GAS

  • MIX různých modelů / MIX různých velikostí (modely se neopakují)
  • Každý kus zabalen samostatně v originálním obalu včetně původní visačky
  • Cena uvedena za jeden BOX / KRABICI o 10 kusech

Italská módní značka Gas Jeans, známá jako GAS, je přední prémiová značka oblečení a džínoviny vlastněná společností Grotto SpA, kterou provozuje rodina Grotto v Itálii . Společnost byla založena Claudio Grotto již na počátku 70. let a dnes působí ve více než 56 zemích s více než 3000 obchody. GAS cílí své produkty převážně na segment mládeže. Značka je známá jak v italské módě, tak na světové módní scéně jako jednoduchá, originální a všestranná. GAS Jeans je také oficiálním oděvním partnerem týmu Repsol Honda Moto GP. Kvalita zpracování modelů i používané materiály při jejich výrobě (vlna, mohér, kašmír, prémiová bavlna), italská tradice, historie, země módy i velká oblíbenost u náročnějších nejen tuzemských zákazníků předurčuje nutnost trvalého zalistování této prestižní módní značky také v naší velkoobchodní nabídce na LuxuryFashionOutlet.eu. Vysoké RRP i zajímavé rabaty již na "poznávací" 10 ks sety, je pak nutostní pro vaše kamenné i online nabídky. Pro velkoodběratele, distributory a sítě prodejen jsou pak již tradičně k dispozici 100, 300, 500, 1000 a 5000 ks sety za příznivé ceny.

Fotografie zobrazují namátkově TAKÉ modely, které běžně obdržíte, k dispozici však více než 5 000 ks, z toho více než 100 různých!