KAŽDÝ DEN  NOVÉ ZBOŽÍ
nyní také i pro "ČeskoSlovenské" obchodníky

Každý den NOVÉ ZBOŽÍ a SPECIÁLNÍ AKCE

Podporujeme veškeré rychlé online platby pomocí bezpečné platební brány

V Luxury Fashion Outlet platíte bezpečně online


ALEXANDER WANG Velkoobchod / Wholesale

Originální oděvy, oblečení i kabelky Alexander Wang za velkoobchodní ceny nakoupíte exklusivně v oficiálním velkoobchodním wholesale eshopu online na LuxuryFashionOutlet.eu

Již ve věku 18 let se přestěhoval Alexander Wang do New Yorku za účelem studia Parsons School of Design a v roce 2009 byl již už plně uznáván svými konkurenty, když byl vyhlášen jako vítěz soutěže CFDA Swarovski v kategorii „designér dámské módy roku“. Ve stejném roce 2009 Wang získal další ocenění „Swiss Textiles“. Módní kolekce Alexander Wang jsou k mání po celém světě ve více než 700 buticích a dalších místech včetně luxusních obchodů jako Bloomingdales, Barneys New York, Neiman Marcus, Bergdorf Goodman, Dover Street Market, Brown Saks Fifth Avenueand Net-a-Porter.

Velkoobchod Alexander Wang

Wang je i mimo jiné známý kolekcemi inspirovanými městem, což se promítlo na několika jeho kolekcích zachycující ponurou atmosféru v tmavých tónech. Avšak nejvíce se Alexander Wang stále zaměřuje na černé tkaniny, na kterých nejvíce vynikne krejčovská dovednost. Nejznámější dosavadní spolupráci s oděvní značkou Balenciaga ukončil v roce 2015, aby se mohl více věnovat vlastním projektům.