KAŽDÝ DEN  NOVÉ ZBOŽÍ
nyní také i pro "ČeskoSlovenské" obchodníky

Každý den NOVÉ ZBOŽÍ a SPECIÁLNÍ AKCE

Podporujeme veškeré rychlé online platby pomocí bezpečné platební brány

V Luxury Fashion Outlet platíte bezpečně online


Úvod » Peněženky » CALVIN KLEIN


        

CALVIN KLEIN

Velkoobchod peněženky Calvin Klein

 

Číslo produktu: 25MPPPCK23001

Detail produktu

25 ks MIX pánské luxusní peněženky CALVIN KLEIN. Oficiální online velkoobchod značkové luxusní peněženky, kabelky a originální móda LuxuryFashionOutlet.eu, vám k vašemu nákupu za velkoobchodní ceny, doporučuje luxusní módní značku CALVIN KLEIN.

  • WHOLESALE BOX obsahuje: 25 ks MIX pánské peněženky Calvin Klein
  • MIX různých modelů / MIX různých velikostí (modely se mohou namátkově opakovat)
  • Každý kus zabalen samostatně v originální krabičce Calvin Klein včetně visačky
  • Cena uvedena za jeden BIG BOX / KRABICI o 25 kusech
  • Retail price / Doporučená MOC (cena zpravidla uvedená přímo na visačce):  € 59,99-119,99 / ks

Calvin Klein je trendy a velmi oblíbená módní značka, která nemůže chybět v žádném velkoobchodě s módou. Je to módní značka, kterou není potřeba blíže specifikovat či dlouze detailně představovat. Calvin Richard Klein je americký módní návrhář, který je znám jako minimalista, mistr barev a rovněž také proslaven svými provokativními návrhy a džínovými oděvy. Je to značka, která nesmí chybět v žádném butiku, specializované prodejně nebo v online fashion store. V nabídce na LuxuryFashionOutlet.eu naleznete za velkoobchodní ceny nejen tradiční "poznávací" 10 a více kusové sety Calvin Klein, ale i kabelky, peněženky, spodní prádlo, sluneční brýle..., tj. kompletní řadu Calvin Klein včetně plavek. Pro velkoodběratele, distributory a sítě prodejen jsou pak již tradičně k dispozici 100, 300, 500, 1000 a 5000 ks sety za zajímavé ceny. Nabízíme nejen aktuální letošní a loňské kolekce Calvin Klein, ale i starší outletové za jedinečné ceny online.

Fotografie zobrazují namátkově TAKÉ modely, které běžně obdržíte, k dispozici však více než 5000 ks a více než 50 různých produktů.