KAŽDÝ DEN  NOVÉ ZBOŽÍ
nyní také i pro "ČeskoSlovenské" obchodníky

Každý den NOVÉ ZBOŽÍ a SPECIÁLNÍ AKCE

Podporujeme veškeré rychlé online platby pomocí bezpečné platební brány

V Luxury Fashion Outlet platíte bezpečně online


Úvod » MASTER SETY » MISSGUIDED (jaro/léto)


        

MISSGUIDED (jaro/léto)

Velkoobchod Missguided

 

Číslo produktu: 10MPMSG23001

Detail produktu

10 ks MIX dámské oblečení prémiová módní kolekce MISSGUIDED. Oficiální online velkoobchod značková luxusní originální móda, kabelky a módní doplňky LuxuryFashionOutlet.eu, vám k vašemu nákupu za velkoobchodní ceny, doporučuje trendy módní značku MISSGUIDED ve výhodném setu, velkoobchodní výběrové balení mix 10 ks dámské oblečení MISSGUIDED za jednu cenu.

  • WHOLESALE BOX 10 ks MISSGUIDED MIX obsahuje v různém poměru:

- 4-6x top / halenka / triko
- 1-2x šaty / overal
- 2-4x sukně / šortky / kalhoty / džíny / sety / tepláky
- 0-1x doplněk (šátek, korzet, plavky, spodní prádlo...)

vše originál MISSGUIDED

  • MIX různých modelů / MIX různých velikostí (modely se neopakují)
  • Každý kus zabalen samostatně v originálním obalu včetně původní visačky
  • Cena uvedena za jeden BOX / KRABICI o 10 kusech

Cílem trendy módní značky Missguided, je posílit ženy na celém světě, aby byly sebevědomé a byly tím, kým chtějí být. Missguided je odvážná, přímočará a progresivně myslící módní značka inspirovaná skutečným životem. Vše, co vytváří, je komunikováno se zákazníky spolu s globálními vlivy, jako jsou sociální média, pouliční styl a populární kultura. Missguided vytváří vzhled navržený vlastními talenty, který je vytvořen tak, aby vybavil ženy tohoto tisíciletí módou, kterou potřebují pro všechny prvky svého života. Missguided je velmi oblíbená módní značka nejen ve Velké Británii, ale také mezi celou řadou celebrit a influencerů z celého světa, domácí online scénu nevyjímaje. I to je jeden z důvodu, proč Missguided naleznete také ve velkoobchodní nabídce na LuxuryFashionOutlet.eu, jelikož našim cílem je přinášet vám kvalitní a zajímavé módní značky a to nejen ty luxusní, ale i ty zákaznicky oblíbené, vysoce obrátkové a také světově "IN". Trendy provedení, modely, které milují mladí lidé a influenceři, zajímavé rabaty, "čerstvé" kolekce a "poznávací" 10 ks sety za velmi příznivé ceny. Rozhodně doporučujeme k vaši pozornosti i oživení vaší kamenné či online nabídky. Pro velkoodběratele, distributory a sítě prodejen jsou pak již tradičně k dispozici 100, 300, 500, 1000 a 5000 ks sety za příznivé ceny.

Fotografie zobrazují namátkově TAKÉ modely, které běžně obdržíte, k dispozici však více než 3000 ks a více než 100 různých produktů.